Kaffekopp med fat empire

Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPP med fat, empire, omkring 1830-tal, dekor i guld med kransar, höjd kopp 10,5 cm, fat diameter 15 cm

Smärre slitage på förgyllning

683133

2019-09-30