Bengt Abrahamson

Bengt Abrahamson
Bengt Abrahamson
Bengt Abrahamson
Bengt Abrahamson
Bengt Abrahamson
Bengt Abrahamson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ABRAHAMSON (1924-1989): ´´malmgården´´, signerad Bengt O. Abrahamson, olja på pannå, ca 24x20 cm

683135

2019-09-30