Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, tvådelat, bemålat i vitt, välvda dörrar, invändigt med hyllplan, nyckel finns, höjd ca 190, bredd 96, djup 58 cm
Bruksslitage,
683143
2019-09-30