PERTTI SANTALAHTI

PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI
PERTTI SANTALAHTI

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PERTTI SANTALAHTI, skålar 2 st Finland, Humppila, gröntonad glasmassa, i form av bladverk, signerad höjd ca 9 cm resp 4 cm, diameter ca 19 resp 25 cm.

Bruksslitage

683148

2019-09-30