Byrå 1900-tal
2019-09-30
683149
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal första hälft, 3 lådor, fanérad i mahogny, med massiv skiva, mässingsbeslag, höjd ca 79, 66x45 cm
Bruksslitage, mindre fläckar