Ikon Ryssland

 Ikon Ryssland
 Ikon Ryssland
 Ikon Ryssland
 Ikon Ryssland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Johannes evangelisten, "I tystnad", Centrala Ryssland, 1800-talets första hälft, tempera och olja på pannå, ca 30,5x25 cm

Omfattande skador realterade till insektsangrepp, nagg, slitage, krackelyr, retuscher

683150

2019-09-30