Ikon Ryssland
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Johannes evangelisten, "I tystnad", Centrala Ryssland, 1800-talets första hälft, tempera och olja på pannå, ca 30,5x25 cm
Omfattande skador realterade till insektsangrepp, nagg, slitage, krackelyr, retuscher
683150
2019-09-30