Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, för 1 ljus, förgylld, skuren dekor, genombrutet krön, höjd ca 69x26 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare glas, slitage,smärre skador

683169

2019-10-26