Spegel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, bemålad, dekor av blommor, ca 152x66 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, krackeleringar, senare glas

683171

2019-10-26