Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): ´´Pinjer och cypresser´´, signerad Lundegård, daterad 1904 a tergo, olja på duk, ca 47x76 cm
Smärre slitage
683176
2019-09-30