Rune Pettersson litografi

Rune Pettersson litografi
Rune Pettersson litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

RUNE PETTERSSON (1918-1999): Abstrakt landskap, signerad Rune Pettersson, numrerad 17/80, färglitografi, bildmått ca 37x49 cm

Ej examinerad ur ramen

683183

2019-09-30