Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
RUNE PETTERSSON (1918-1999): Abstrakt landskap, signerad Rune Pettersson, numrerad 17/80, färglitografi, bildmått ca 37x49 cm
Ej examinerad ur ramen
683183
2019-09-30