Väggpendyl empirestil

Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, empirestil, urtavlan med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, förgylld, skuren dekor av bl a örn och kvinnofigur, ca 88x46 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

683185

2019-10-26