Skål 1800-talets slut
Valmis
2019-10-26
683186
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKÅL, 1800-talets slut, glas, dekor av ränder i guld, botten med slipad dekor av blomma, diameter ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo
Mindre fotnagg