Skål 1800-talets slut

Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut
Skål 1800-talets slut

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, 1800-talets slut, glas, dekor av ränder i guld, botten med slipad dekor av blomma, diameter ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Mindre fotnagg

683186

2019-10-26