Dekorelement
2019-10-26
683188
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1800-talets första hälft, empire, förgylld, skuren dekor, föreställande örn, höjd ca 65 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ytskador, lös del medföljer