Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, 1800-talets första hälft, empire, förgylld, skuren dekor, föreställande örn, höjd ca 65 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador, lös del medföljer

683188

2019-10-26