Antoni Arola taklampa "Moaré" för Santa & Cole
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANTONI AROLA, taklampa "Moaré Suspension Lamp", för Santa & Cole, stomme i metal, skärmar av plast, inre skärmen röd, yttre skärmen grå, höjd ca 60, diameter ca 62 cm
Smärre slitage, delar som saknas kan förekomma, smuts, veckskador på yttre skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
683207
2019-09-30