Harald Sallberg grafik

Harald Sallberg grafik
Harald Sallberg grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (3) Maskrosor, träsnitt, spindelnät med fångand trollslända, signerad samt numrerad 210/234, akvatint, ca 17,5x11, samt 20x14, STIG ÅSBERG (1909-1968), motiv från Sydamerika,signerad och daterad 1954 samt numrerad 250/510, etsning 19,5x19 cm

Några mindre fläckar

683215

2019-09-30