Vikskärm Kina

Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-tal, Kina, orientaliskt träslag, skuren dekor, infällda spegelglas och broderier föreställande figurscener, höjd ca 160, 29x4 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

683220

2019-10-26