Karmstolar 1 par i barockstil 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, 1900-tal, barockstil, bonad björk, rikt skuren dekor av bl.a akantusblad samt krona, sitthöjd 45 cm

Slitage, märken

683221

2019-09-30