Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LARS GREGER (född 1953): Diptyk, motiv från havet, signerad, olja på duk var och en ca 73x93 cm,
Mindre krackelyr med smärre färgbortfall
683237
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här