Lars Greger oljemålning

Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LARS GREGER (född 1953): Diptyk, motiv från havet, signerad, olja på duk var och en ca 73x93 cm,

Mindre krackelyr med smärre färgbortfall

683237

2019-09-30