Mockakoppar Fågel Blå

Mockakoppar Fågel Blå
Mockakoppar Fågel Blå
Mockakoppar Fågel Blå
Mockakoppar Fågel Blå
Mockakoppar Fågel Blå
Mockakoppar Fågel Blå
Mockakoppar Fågel Blå
Mockakoppar Fågel Blå

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

GRETA LISA JÄDERHOLM-SNELLMAN, MOCKAKOPPAR med FAT, 12 st, porslin, "She Fo" (Fågel Blå), Arabia, Finland 1920-tal, höjd 6 cm.

Obetydligt slitage.

683240

2019-09-30