Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Carl Wahlbom: "Gustav II Adolfs död vid slaget vid Lützen", målad på kopparplåt, ca 45x60 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Ytskador
683261
2019-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner