Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SIDEBOARD, 1960-tal, 3 lådor med underliggande lucka, 2 skåpsdörrar, hyllplan i laminat, stomme fanerad i teak, nyckel finns, höjd ca 90 samt 170x42 cm
Zustandsbeschreibung
683271
2019-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner