GRafiska blas 1800-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 1 par, 1800-tal, föreställande Kung Oscar I och Drottning Josefina, bronserade ramar med dekor i pastellage, rammåt ca 50x45 cm
PROVENIENS: Stopalo
Gulande, smärre pastellageskador
683272
2019-10-26