Reseapotek England

Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England
Reseapotek England

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEAPOTEK, England, 1800-tal, schatullet fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 19, 17,5x17,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

3 flaskor saknas, nyckel saknas, smärre ytskador

683276

2019-10-26