Väggpendyl senempire

Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, urtavlan märkt LG Bergstenson Nyköping, förgylld med dekro i pastellage, ca 69x42 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

683288

2019-10-26