Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÄLTE, silver och delvis förgyllt, blom- och rocailledekor, möjligen Tyskland, 1700/1800-tal, längd 96 cm, vikt ca 246 g
683291
2019-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här