Bälte silver

Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver
Bälte silver

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄLTE, silver och delvis förgyllt, blom- och rocailledekor, möjligen Tyskland, 1700/1800-tal, längd 96 cm, vikt ca 246 g

683291

2019-10-01