Kustlandskap med ruin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): (2) Kustlandskap med ruin, olja på duk, vardera ca 23x31 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

683292

2019-10-26