Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för 6 ljus, ringen med dekor i relief av mässingsplåt, svartbemålad skål, diameter ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

683304

2019-10-26