Ampel 1800-talets andra hälft

Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-talets andra hälft, för 4 ljus, plåt, bronserad och bemålad, diameter 59 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bronsering o bemålning

683336

2019-10-26