Gösta Adrian-Nilsson

Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson
Gösta Adrian-Nilsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON, blyerts på papper, osignerad. Troligtvis utförd under 1930- eller 1940-talet. Oramad

Beredskapssoldat på post. Cirka 26,5 x 22 cm.

Reva/Revor. Vikveck. Hanteringsveck. Gulnad.

683341

2019-09-30