Gösta Adrian-Nilsson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON, blyerts på papper, osignerad. Troligtvis utförd under 1930- eller 1940-talet. Oramad
Beredskapssoldat på post. Cirka 26,5 x 22 cm.
Reva/Revor. Vikveck. Hanteringsveck. Gulnad.
683341
2019-09-30