Brickbord papier-maché
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, papier-maché, 1800-tal, konturerat brätte, bemålad i svart, polykrom dekor av urna med blomsteruppsättning flankerad av hänklar, detaljer i guld, höjd ca 62, 76x58 cm
Slitage, avslag, kantlagning
683373
2019-09-30