Brickbord papier-maché

Brickbord papier-maché
Brickbord papier-maché
Brickbord papier-maché
Brickbord papier-maché
Brickbord papier-maché
Brickbord papier-maché
Brickbord papier-maché
Brickbord papier-maché

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, papier-maché, 1800-tal, konturerat brätte, bemålad i svart, polykrom dekor av urna med blomsteruppsättning flankerad av hänklar, detaljer i guld, höjd ca 62, 76x58 cm

Slitage, avslag, kantlagning

683373

2019-09-30