Tim Timmey

Tim Timmey
Tim Timmey
Tim Timmey
Tim Timmey

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TIM TIMMEY (1981): utan titel, signerad och daterad 2019 a tergo, spray och akryl på duk, ca 110x140 cm

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

683390

2019-10-16