Kista Asien

Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien
Kista Asien

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, trä klätt med bemålat pärlspikat skinn, mässingsdetaljer, 1900-talets första hälft, Asien, höjd ca 48, 86 x 48 cm

Bruksslitage, skador, nyckel saknas

683392

2019-10-06