Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OLLE BROZÉN, "Hair of the Dog", vas, Högbo Bruk, graalteknik med dekor av antropomorfisk hund samt. ränder, undertill signerad samt. daterad 2011, unikat, höjd ca 33 cm
683395
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här