Olle Brozén graalvas konstglas

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLLE BROZÉN, "Hair of the Dog", vas, Högbo Bruk, graalteknik med dekor av antropomorfisk hund samt. ränder, undertill signerad samt. daterad 2011, unikat, höjd ca 33 cm

683395

2019-09-30