Bert-Håge Hävero, 2 st litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (2) färglitografier, "Norrskär" samt "Storskär", signerade, daterade Bert Håge Häverö -79, numrerade 50/310, färglitografi, ca 37x44cm

Ej examinerade ur ramen

683402

2019-09-30