Bert-Håge Hävero, 2 st litografier
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (2) färglitografier, "Norrskär" samt "Storskär", signerade, daterade Bert Håge Häverö -79, numrerade 50/310, färglitografi, ca 37x44cm
Ej examinerade ur ramen
683402
2019-09-30