Dosor i silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR i silver (3) snusdosa från 1810, luktdosorna 1700/1800-tal, den större med förgyllning i rokokostil från 1800-talet, , största höjd 5 cm, vikt totalt ca 91 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
683404
2019-09-30