Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKEDAR i silver,(10) 1 slev, 1 ragusked, 6 matskedar, 2 bordsskedar, 1700-1900-tal, bla Prins Albert och Svenska modellen, längd mellan ca 20-40 cm, vikt ca 552 g (ej sleven med räknad)

Bruks och åldersrelaterat slitage

683412

2019-09-30