Mikroskop Ernst Leitz

Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKROSKOP, 1900-talets början, Ernst Leitz, Wetzlar, mässing, etui i mahogny, numrerat 50400, etuiets mått höjd 34, 17x17,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

683413

2019-10-26