Paul Hoff, fåglar

Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar
Paul Hoff, fåglar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL HOFF, figuriner, 7 st, stengods, delvis signerade samt stämplade, Paul Hoff, Gustavsberg, längd ca 8-17 cm

En med avslag

683415

2019-09-30