Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
PAUL HOFF, figuriner, 7 st, stengods, delvis signerade samt stämplade, Paul Hoff, Gustavsberg, längd ca 8-17 cm
En med avslag
683415
2019-09-30