Atelje Lyktan bordslampa

Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa
Atelje Lyktan bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATELJÈ LYKTAN, bordslampa "Arcade", Richard Carruthers för Åhus, 1970-/80-tal, kromat stål, höjd ca 55 cm

bruksslitage, ej funktionstestad

683428

2019-10-02