Piedestal 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skivor i mässing, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 107, 30x30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

683436

2019-10-26