Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DISPLAYBORD med hyllplan, Italien,1970-tal, mässing med skivor i rökfärgat glas samt spegelglas, hörnbyggd, 90x90 cm, höjd 160 cm
Skador: Patina
683455
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här