Corneille matta
Klubbat för:
5 000 SEK
8 000 SEK
CORNEILLE (Cornelis van Beverloo, 1922-2009), matta efter originalkonstverk, Elegie d´un été, 2003, tuftad ull, signerad Corneille i tuftningen samt handsignerad och numrerad 67/125 på etiketten, Ø ca 250 x 200 cm
Bruksspår
683469
2019-10-06