Corneille matta

Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta
Corneille matta

Klubbat för:

5 000 SEK

8 000 SEK

CORNEILLE (Cornelis van Beverloo, 1922-2009), matta efter originalkonstverk, Elegie d´un été, 2003, tuftad ull, signerad Corneille i tuftningen samt handsignerad och numrerad 67/125 på etiketten, Ø ca 250 x 200 cm

Bruksspår

683469

2019-10-06