Trädgårdsskulpturer ett par i form av lejon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, lejon, 1 par, gjuten stenmassa, höjd ca 93 cm

Väderpatina, skador, lagningar

683489

2019-10-04