Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Gustav Lek för Orrefors, glas, 1900-talets andra hälft,

Funktionen garanteras ej, bruksslitage

683499

2019-09-30