Pentti Melanen oljemålning

Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

300 EUR

PENTTI MELANEN (1917-2003) "Åkerlandskap från Sysmä", signerad samt daterad -76, olja på pannå, 92x 94,5 cm

683514

2019-10-02